Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Rockandblue
Rockandblue - 89 Rockandblue - 90

Rockandblue

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Rockandblue
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny Nypris 4000

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rockandblue jacka  - Rockandblue jacka andvänd 2 vintrar, äkta päls, skriv om du vill ha fler bilder🤍 Sitter som en S
Rockandblue  - Säljer nu denna superfina märkes jacka från rockandblue då jag inte använder den. Passar perfekt vid denna höst/vinter tid. Den är använd Max 2 gånger och nypris är 3900. Hör av dig för frågor! Pris kan diskuteras. Frakt ingår!
Rockandblue - Säljer nu min Rockandblue jacka, passar perfekt till vintern! Storlek 34, köpt för 3500kr!😊 pris kan diskuteras
Rockandblue vinterjacka - Supersnygg svart quiltad vinterjacka från Rockandblue i väldigt bra skick. Jackan har en äkta fluffig päls på huvan som är avtagbar. Jackan är i lång modell, dvs “Beam”. Säljer pga min byst får inte längre plats i den.
Rockandblue  - Allväderskacka från ROCKANDBLUE  Storlek 38 men passar som s/m Köptes för 1600kr Säljs då den inte kommer till användning  Priset går att diskutera vid snabbaffär Frakt ingår annars går det bra att mötas upp i Göteborg
Rockandblue - Super fin rockandblue jacka i modellen zora. Storleken är 38 men har suttit fint på mig som i vanliga fall har XS. Den är endast använd en vinter och ser ut som ny, finns inga hål, fläckar eller rivmärken. Alla dragkedjor funkar perfekt. Den är inköpt förra året. Detta är den modellen med äkta päls, en av de dyraste modellerna av deras korta jackor. Jag är super nöjd med jackan så säljes endast pga att jag vill ha en ny detta året. NYPRIS: 3 700kr
Rockandblue - Säljer min rockandblue jacka i storlek 34. Jag fick jackan i present vintern 2021 men jackan har tyvärr aldrig kommit till användning då det inte är min stil. Jackan är köpt på bubbleroom.se för 4 299 kr men jag säljer den för 1500. Priset kan diskuteras🩵
Rockandblue - Säljer en rockandblue jacka i storlek 38. Säljer den för 400kr.
Fortsätt i appen →