Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart jacka
Svart jacka - 89 Svart jacka - 90

Svart jacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin jacka, som ny. Köpte för 800kr

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vacker klänning - Jätte fin klänning i beige som jag älskar😍 köpte för 1500kr Har bara haft den en gång till bröllop One size
Liknande annonser
Visa alla
Svart jacka  - Jacka som aldrig är använd från zara, storlek 164 skulle säga xs/s
Svart jacka  - Säljer så fin vårjacka från amisu 💕
Svart jacka - En svart höst/vår jacka.
Svart Jacka  - Köptes förra året här. Jättebekväm och varm för att ha både på vinter höst och vår. Har ni några frågor skriv privat. Skärpet saknas på dennq! Fraktar och möts
Svart jacka - Säljer en svart pufferjacka, använd men i jättebra skick. Strl M men skulle säga att den passar XS-S. Lite kortare i modellen, hög krage och fickor man stänger med knapp. Dragkedjan funkar toppen. Köparen betalar frakten!
Svart jacka - Svart jacka i mockaimitation från vero Moda i storlek xs🩷använd fåtal gånger
Svart jacka - Svart dunjacka från peak performance! Knappt använd
Svart jacka - Säljer dena super snygga jackan som jag köpte förra året😍 säljer den då den inte kommer till användning löngre. Den är i storlek xs men passar mig som har s.❤️
Fortsätt i appen →