Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail racing jacka
Sail racing jacka  - 89 Sail racing jacka  - 90

Sail racing jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart

2200 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer min sailracing jacka, använt en halv vinter och är i princip som ny. Storlek S och har en fin passform på kroppen. För flera bilder är de bara att skriva! Köptes för 3500kr. För snabb affär kan jag gå ner i pris så skriv i chatten🩷

.
.
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing jacka  - Säljer min sail racing jacka storlek S, med en fin passform på kroppen. Använt en halv vinter och är i nyskick. Pris kan diskuteras vid snabb affär!! För fler bilder skriv privat🩷
Sail racing jacka  - Säljer min vinter jacka som är i ny skick! Lånade bilder, för närmare bilder skriv till mig privat. Pris går att diskutera vid snabb affär!💓
Sail racing jacka  - Köpt för lite mindre än 2 år sedan men kom för stor så det är knappt använd. Jätte bra skick. Köpt för 3500 från Sail racings egna hemsida. Går att användas till både kille och tjej. Skriv om ni vill ha bättre bilder
Sail Racing jacka  - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med stilren design och diskret logga på bröstet. Jackan är lätt, har dragkedja framtill och är fylld med 800 fill power dun för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt.
Sail racing jacka  - Säljer min knappt använda jacka! Så gott som ny och inga hål eller liknande🤍
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!