Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa - Säljer denna så fina svarta kappa från Vero Moda ! Perfekt nu till våren🥰
Svart kappa  - Säljer denna superfina kappa från designe by si💓
Svart kappa - Stilren svart kappa med klassisk krage, stora framfickor och knappar framtill. Jackan är tillverkad i ull och har snygga detaljer vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.
Svart kappa - Super snygg svart kappa som är en perfekt höst jacka. Går att ha både öppen och stängd som man ser på bilderna. Den har även en knapp utifall man skulle vilja stänga på så sätt❤️
Svart kappa - Säljer denna snygga kappan från monki ! Den är ”nopprig ” i materialet🩷
Svart kappa - En fin svart höst  kappa från missäy med enkel knäppning endast en knapp och siden material på insidan skriv gärna fö fler bilder😻
Svart kappa - Svart kappa från designbysi! Köptes för 779kr. Kan sänka pris
Svart kappa
Svart kappa - 0

Svart kappa

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart kappa med dubbelknäppning och hög krage. Jackan har breda manschetter med knappar och en rak, något boxig passform. Perfekt för dig som gillar klassisk och tidlös stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adidas fotbollsskor - Snygga blå adidas Copa fotbollsskor med klassiska vita ränder och snörning. Skorna har en rund tå.
 Jacka - Svart dunjacka från Ellesse med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Ljusgrå cropped kofta från Zara - Ljusgrå cropped kofta från Zara med långa ärmar och rund halsringning. Koftan har knappar framtill och är gjord i ett mjukt, stretchigt material. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt.
Blommig v-ringad blus från Bik Bok - Söt blommig blus från Bik Bok med v-ringning och korta puffärmar. Blusen har volangkant nedtill och smockad midja för en feminin siluett. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Olivgrön handväska med gulddetaljer - Trendig olivgrön handväska i mjukt material med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har både handtag och axelrem samt dekorativa remmar. Perfekt för dig som vill ha en snygg accessoar med plats för det viktigaste.
Guldarmband med bokstavsberlocker - Snyggt armband i guldfärg med pärlor och hängande bokstäver som stavar 'AMOUR' med justerbar storlek.
Olivgrön handväska med gulddetaljer - Snygg olivgrön handväska i mockaimitation med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, justerbar axelrem och dekorativa nitar. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med coola detaljer.
Liknande annonser
Visa alla