Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart lång dunjacka Colmar - Säljer en svart lång dunjacka från Colmar med huva och quiltad design. Helt nytt skick. Jackan har en glansig finish, dragkedja framtill och logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg siluett. Fodrad med naturligt dun för extra värme. Ordenarie pris 4988kr. Skriv för mer bilder. Pris kan diskuteras
Svart lång dunjacka från Colmar - Snygg svart dunjacka från Colmar med huva och quiltad design. Jackan är lång, har dragkedja framtill och en clean look med diskret logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, slim passform som sitter riktigt bra.   Orginalpris 4 990kr, aldrig använd
Svart lång dunjacka från Colmar - Säljer en svart, lång dunjacka från Colmar med huva och tvåvägsdragkedja. Jackan har en quiltad design med breda kanaler och logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Finns et litet hål i yttre tyget över colmar märket se sista bilden, de läcker inget dun och går lätt att laga med lite tyg lim. Storlek 172 eller S. Nypris 5000. Möts göra upp i Stockholm men kan även frakta.
Svart lång dunjacka från Colmar - Snygg svart dunjacka från Colmar med huva och lång passform. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och ett diskret Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta. Använd endast i 2 månader, jag betalade 6000kr nypris och kan tänka mig sälja den vid snabb affär för 3200kr. Storleken passar till 36 och även 38.
Svart lång dunjacka från Colmar - En svart och lång (går till mitten av låret) dunjacka från Colmar. Jackan har huva, dragkedja hela vägen och klassisk quiltad design. I väldigt bra skick och fortfarande superfin. Märkeslogga på ärmen och insidan. Storlekslappen är borta men det är en strl 40.
Svart lång dunjacka från Colmar - Snygg svart lång dunjacka från Colmar med huva och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill och logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och ger en clean, stilren look. Materialet är glansigt och jackan är lätt vadderad för extra värme.
Svart lång dunjacka från Colmar - Säljer en svart lång dunjacka stl M från Colmar. Köpt på Miinto, nypris 5 200 kr. Jackan är i bra skick i övrigt men har en defekt dragkedja samt ett litet rivmärke på framsidan, därför säljs den billigare 💞 Finns i Täby, kan mötas i Stockholm eller skickas mot frakt.
Svart lång dunjacka från Colmar - Säljer en svart, lång dunjacka från Colmar med huva och snyggt logomärke på ärmen. Jackan har dragkedja hela vägen och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look som funkar till allt.
Svart lång dunjacka från Colmar
Svart lång dunjacka från Colmar - 0 Svart lång dunjacka från Colmar - 1 Svart lång dunjacka från Colmar - 2 Svart lång dunjacka från Colmar - 3

Svart lång dunjacka från Colmar

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja hela vägen. Storlek 14 years, 166cm. Jag brukar ha xs och är 163 cm. Den är svart med grått innertyg. Finns missfärgning från tvätt inuti jackan på innertyget men inga defekter på utsidan eller hål .

Leah Lowent
Leah Lowent
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.