Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Puffer jacka från Monki - Jackan är kort men inte riktigt croppad. Den är använd och köpt för 529, säljs för 200kr!
Svart pufferjacka från Monki - Svart pufferjacka från Monki i storlek S. Jackan har hög krage, två fickor framtill och stängs med dragkedja🤎
Svart pufferjacka från Monki - Säljer en svart pufferjacka från Monki. Den är perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och har en praktisk huva med justerbara snören. Jackan har dragkedja knappar framtill och justerbara snören i nederkanten för att hålla värmen inne. Den är i bra skick endast använd lite förra vintern men nu är den redo för en ny ägare!💓
Svart pufferjacka från Monki - Säljer en svart pufferjacka från Monki i storlek XS. Den är dock ganska oversize. Använd bara en säsong och är i fint skick. Lite skrynklig för den har varit nedpackad. Tvättad enligt instruktioner.
Svart pufferjacka från Monki - Svart pufferjacka från Monki med hög krage och grov dragkedja framtill. Jackan har en boxig form och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har långa ärmar samt sidofickor. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Svart pufferjacka från Monki - Säljer en helt oanvänd pufferjacka från Monki, nypris närmare 600kr. Storlek xxs men passar även xs! Den är kortare i modellen och har en mysig huva för extra värme. Perfekt för både höst och vinter!
svart pufferjacka från monki - svart pufferjacka från monki i storlek S. jackan har hög krage, raka ärmar, dragkedja framtill och två fickor på sidorna. perfekt för kalla dagar när du vill ha en stilren och enkel look!
Svart pufferjacka från Monki med huva - Säljer en svart pufferjacka från Monki i storlek S. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmsluten. Perfekt för kyliga dagar och har en oversized, boxig passform.
Monki pufferjacka
Monki pufferjacka - 89 Monki pufferjacka - 90

Monki pufferjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Monki

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna svarta puffer från monki som jag köpte här på plick förra vintern! Jackan är sparsamt använd och i bra skick, passar mig lite oversized som brukar ha storlek s-m! frakt tillkommer:)

ebba
ebba
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Hollister jacka  - Super söt Hollister jacka, liknar de från abercrombie & fitch från 2000s talet. Köptes i USA, står storlek M men skulle säga de passar mer S-XS. Har inga defekter, pris kan diskuteras vid snabbt köp
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick