Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunväst Peak Performance S - Svart dunväst från Peak Performance i storlek S. Klassisk och stilren modell med diskret logga på bröstet.
Svart vindjacka Peak Performance S - Svart vindjacka från Peak Performance med broderad logga på bröstet i rött, orange och gult. Jackan har dragkedja framtill, elastisk midja och röda detaljer med knapp vid ärmsluten. Tillverkad i polyester och fodrad med polyamid och Thermolite.
Svart parkas från Peak Performance S - Svart parkas från Peak Performance med huva, stora fickor och dragkedja framtill. Jackan är vadderad och har en clean look med diskreta loggor. Materialet är polyamid och insidan har röda detaljer. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. På sista bilden finns en liten fläck vid underarmen och även på andra sidan men inget man tänker på, därav priset lägre än ursprungliga pris! Använd fåtal gånger💕
Svart dunjacka Peak Performance S -  Säljer en peak performance jacka,säljer på grund av för lite använd den är som ny och superfin på både tjejer och killar. Storlek 170
Svart parkas från Peak Performance S - Mörkblå parkas från Peak Performance med huva. Jackan har dragkedja, stora fickor framtill och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin långa modell och sköna passform. 📩 Skicka gärna ett meddelande vid frågor eller om du vill ha flera bilder! 🌸😊 📦 Jag skickar snabbt och packar alltid med omsorg!
Svart pufferjacka Peak Performance S - Snygg svart pufferjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva med snörning, quiltad framsida och slät baksida. Dragkedja hela vägen och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Svart parkajacka Peak Performance S - Svart parkajacka från Peak Performance med huva, flera fickor och dragkedja framtill. Jackan har en stilren look och är perfekt för kalla dagar. Materialet är slitstarkt och jackan har en normal passform. Snygg logga på bröstet och fickan.
Svart parkas från Peak Performance S - Svart parkas från Peak Performance med beige foder, huva och stora fickor framtill. Jackan har dragsko i midjan och stängs med dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look. Har en liten brun fläck på innsidan
Svart peak performance
Svart peak performance  - 0 Svart peak performance  - 1 Svart peak performance  - 2

Svart peak performance

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart vår/höst jacka från peak performance. Jag köpte den för 1999kr men det syns att den är använd och därför priset är som det är. Den har en skada nere vid dragkedjan det ser ni på sida 3🩷🩷

Emma🥂👚💕🫶🏼
Emma🥂👚💕🫶🏼
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Moncler cardigan  - 9.5/10