Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka från Zara med bälte - Säljer en svart teddyjacka från Zara. Andvänd fåtal gånger. Skriv för pris!🩷
Svart teddyjacka från Zara med bälte - Svart teddyjacka från Zara med mjukt foder, detaljer i skinnimitation och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har bälte i midjan, bred krage och långa ärmar med skinnband. Perfekt för kalla dagar och har en cool bikerstil.
Svart teddyjacka med bälte från Zara - Säljer en svart teddyjacka från Zara med feta dragkedjor, bälte i skinnimitation och mjukt teddyfoder. Jackan har stora fickor med dragkedja och detaljer i skinnimitation på ärmar och nederkant. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm look. Fraktar enbart via post nord!!!!
Svart teddyjacka från Zara med bälte - Säljer en svart teddyjacka från Zara med mjuk fuskpäls på insidan och kragen. Jackan har detaljer i skinnimitation, sned dragkedja, bälte i midjan och två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
Svart teddyjacka från zara - En svart teddyjacka från Zara i strl S. mycket bra skick är perfekt nu till höst och vinter!
Svart teddyjacka från Zara - Säljer en svart teddyjacka från Zara med coola detaljer i skinnimitation och grov dragkedja. Jackan har en stor krage i teddy, två fickor med dragkedja och bälte nedtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka. Storlek XS passar S och M.  Bra skick! Köparen står för frakten (69k)kr
Svart teddyjacka från Zara - Mysig svart teddyjacka från Zara med dragkedja framtill. Jackan har en avslappnad passform och två fickor på sidorna. Perfekt för kyliga dagar!
Svart teddyjacka från Zara - Mysig svart teddyjacka från Zara med hög krage och dragkedja framtill.
Svart teddyjacka från Zara med bälte
Svart teddyjacka från Zara med bälte - 0 Svart teddyjacka från Zara med bälte - 1 Svart teddyjacka från Zara med bälte - 2

Svart teddyjacka från Zara med bälte

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart teddyjacka från Zara med mjukt foder, bred krage och detaljer i skinnimitation. Jackan har drackkedjor och ett bälte🤎

Elissa
Elissa
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär