Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst/vår jacka - Bra skicka,lite tunnare jacka bra nu till våren som kommer, pris kan diskuteras, säljs eftersom den inte används
Höst/vår jacka  - Säljer min jätte fina höst/vår jacka från NA-KD. Jackan är köpt från förra året💕pris går att diskutera vid en snabb affär💕
Svart höst/vinterjacka - Storlek 4 (32eu men oversize så mer en 36/38), använd så kanterna på ärmarna kan va lite slita/noppriga på insidan (se bild) men annars i fint skick. Säljer för 250kr, finns i Eskilstuna annars står köparen för frakten.
Höst/vinterjacka - Fin jacka i PU läder, nypris 1000:-
Höst och vinter jacka  - Hej jag sälger en höst/vinter jacka inte så använda men värmer väl i storlek s säljer för 120kr
Everest vår/höst jacka🧥 - Säljer min Everest jacka i väldigt fint skick. ”Hängaren” där man kan se storleken hade gått sönder men är ditt syd igen och funkar presis som vanligt. Sälja då den är för liten. Ny pris ungefär 1000kr. Jackan är i dun. Skriv till mig om mer bilder behövs
Höst/vår/vinterjacka från missguided
Höst/vår/vinterjacka från missguided - 89 Höst/vår/vinterjacka från missguided - 90 Höst/vår/vinterjacka från missguided - 91

Höst/vår/vinterjacka från missguided

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Missguided

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En super fin och skön jacka med underbart tyg inuti som gör att den passar perfekt nu under varmare vinter dagar eller höst/våren😍 Den är i storlek 36 men är stor i storleken så passar M också beroende på hur man vill att den sitter.

Sara
Sara
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Blå jacka från Zara - Mysig blå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill. Jackan har en loose passform, rundad krage och är långärmad. Kom med bud!💙TRYCK EJ PÅ KÖP NU, GE BUD FÖRST!
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗