Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rock and blue - säljer då min Rock and blue jacka för den kommer inte till användning. Använde den en vinter bara. Original pris är 4000kr men säljer den billigare💓
Rock and blue jacka - Är i jättebra skick. Jag älskar denna jackan men tyvärr så har den blivit för liten för mig. Rensar just nu i min garderob och vill bara bli av med den💜. Köparen betalar frakt🥰
Rock and blue - Jättefin rock and blue jacka, i väldigt bra skick! Köpt för 3695kr
Rock and blue - Hej! Jag säljer min rock and blue som har använts under ca 1 vinter men inte kommit till användning mer än det. Den är i väldigt god skick och är i strl 34(midlång). Kan skicka bilder, inga skador eller liknade och ett djurfritt hem💕
Rock and blue - jacka me äkta päls i storlek xs/s inga defekter
Rock and blue  - Säljer min fina rock and blue jacka som jag haft i en vinter. Den är varm och skön och passar både höst och vinter. Säljer pga att jag växt ur den. Den är i bra skick och felfri. Org pris 2999kr
Rock and Blue jacka - Snygg rock and blue jacka som är i väldigt bra skick! Nypris ca 1200 kr !OBS! I jackan står det storlek 38, men skulle säga att den sitter som en 34!💗pris går att diskutera
Rock and blue jacka - Jackan är i jättefint skick, hel och inga fläckar. pälsen är fortfarande jättefin (äkta päls) Köpt för ca 3 år sedan, säljer då jag växt ur den. Den är varm och skön, Normal i storlek. Köpt för 3999.
Rock and blue
Rock and blue - 89 Rock and blue - 90

Rock and blue

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Svart

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En nästan helt oanvänd rock and blue jacka. Skriv för fler frågor och bilder🌸

aBA
aBA
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige teddyjacka från Patagonia - Mysig beige teddyjacka från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och röd zip-puller. Perfekt för kalla dagar och ger en avslappnad, trendig look.