Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart bomberjacka från Zara - Snygg svart bomberjacka från Zara med klassisk ribbad krage, muddar och knappstängning framtill. Jackan har en croppad passform och är tillverkad i ett slätt, lätt glansigt material som ger en clean look. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart bomberjacka från Zara - Svart jacka från Zara, inga defekter och pris kan diskuteras
Svart bomberjacka från Zara - Svart bomberjacka från Zara med dragkedja framtill, klassisk krage och elastisk midja. Jackan har raka fickor och en stilren, minimalistisk look. Perfekt för dig som gillar en clean och modern stil.
Bomberjacka  - Snygg bomberjacka från Zara
Svart bomberjacka från Zara - Säljer en svart bomberjacka från Zara med ribbade muddar och silverfärgade knappar framtill. Jackan är croppad och har en klassisk bomberkrage samt två fickor. Dessvärre har det blivit lite nopprigt under armen på jacken men det är inget som synd!
Svart bomberjacka med dragkedja - Snygg svart bomberjacka med klassisk passform och silvrig dragkedja framtill. Jackan har resår vid ärmslut och midja samt fickor med lock och knapp.
Svart bomberjacka från Zara - Säljer en svart bomberjacka från Zara i storlek M. Den har en dragkedja framtill och praktiska fickor med knappar. Jackan är perfekt för höst och vår, med en stilren look som passar till det mesta. Den är långärmad och har en ribbad kant vid ärmslut och nederkant.
Svart bomberjacka från Zara - Svart ny bombarjacka från Zara! Bara använd en gång! Slutsåld på hemsidan! Strl L men passar mig som har s/m
Bomberjacka svart
Bomberjacka svart - 89 Bomberjacka svart - 90 Bomberjacka svart - 91

Bomberjacka svart

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart bomberjacka med guldiga detaljer från Zara i storlek S.

Isabelle Bjursell
Isabelle Bjursell
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär