Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Storlek S från Zara - Storlek S , Kappa från Zara  Nypris 999kr
Zara väst storlek S - Inte användt så mycket
Svart väst zara storlek S - Nyskick knappt använd
Zara väst svart storlek S - Zara väst svart storlek S nyskick,
Jeans jacka zara S - Jeans jacka från zara i storlek S. Aldrig använd. Nypris 559kr. Du står för 51kr frakt.
Bikerjacka från Zara i storlek S.  - Bikerjacka från Zara i storlek S. Köpt förra vintern och ganska använd men bra skick trots det. Nypris 800kr. Kan mötas upp annars står köparen för frakt!
Zara jeansjacka storlek s🌟🌟💥
Zara jeansjacka storlek s🌟🌟💥 - 89 Zara jeansjacka storlek s🌟🌟💥 - 90 Zara jeansjacka storlek s🌟🌟💥 - 91

Zara jeansjacka storlek s🌟🌟💥

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har bara används 1 gång.köpte den för 550kr🌟

Engla
Engla
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.