Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Fin tunn jacka från Bikbok, lite nopprig men annars i bra skick 💗
Teddy jacka - En helt oanvänd Teddy mysig jacka i färgen brunt i väldigt bra sick, kan användas både på hösten och vintern. I storlek XS, men funkar för S och M. Från Bikbok och har varit slutsåld ett tag.
Jacka - Säljer denna super fina begia jacka då den tyvärr inte kommer till användning!💕 Endast använd 2 gånger, så den är som ny😍
Jacka  - Säljer min jacka för har knappt använt den, inte min stil och inga skador, finns jätte gärna fler bilder tror färgen e svar Elr blå
Jacka - Nästan oanvänd jeansjacka, inga defekter!
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90 Jacka  - 91

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Bik Bok

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag min supermysiga och sköna jacka från BikBok, storlek S. Köparen står för frakten🤎🤎

Simone
Simone
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Svart cardigan från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en snygg och modern look.
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️