Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy jacka - Så mysig teddyjacka helt PERFEKT till hösten och vintern😍❤️‍🔥
Teddy jacka - Gosig och varm teddyjacka, perfekt till höst/vår🍁
Teddy jacka  - En tunn fin teddy jacka. Aldrig använd💕 Storlek xs/s
Teddy jacka  - Mocka / Teddy jacka, köptes på Sandhamn för 3000 kr
Teddy jacka - En jättefin teddyjacka från H&M❤️
Teddy jacka - Säljer denna så mysiga och varma Teddy jacka då den bara inte kommit till användning då ja har en annan. Helt ny med prislapp på och har endast provats. Nypris 930kr. Stor i modellen. Skriv vid frågor eller bilder💕pris kan diskuteras💕
Teddy jacka - Sååå mysig Teddy jacka som är perfekt till hösten/vintern! Säljer då den inte används💞strl Xs men passar även mig som har S!!
Sellout

Teddy jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt snygg Teddy jacka!!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Svart dunjacka Canada Goose med pälskrage - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har en stor huva med fluffig pälskant, dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg
Ljusrosa pufferjacka från Zalando - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, luvan har även en så fin passform.💗
Massimo dutti jacka - Jätte fin och varm dunjacka från Massimo dutti i grön. Använd men i bra skick, skriv för mer bilder 💖
Mörkblå Colmar pufferjacka med huva - Säljer en snygg mörkblå deluxe down jacket från collage. Orginalpris ca 7000kr. Använd men i mycket fint skick. Storlek 42 vilket motsvarar 36/S i europeiska storlekar.
Vit puffer jacka  - Säljer denna snygga puffer jackan från oysho som inte säljs längre. Köpte förra vintern i deras officiella butik i Spanien för 2800kr. Använd bara 2-3 gånger så den är i super bra skick. Säljer då ja har för många jackor. Denna är i storlek S. Pälsen är avtagbar. Man kan ha den med luva utan päls. Super bra nu till vintern. Hör av er vid frågor. Pris kan diskuteras.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.