Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intressekoll Hm teddy jacka - Jättefin teddyjacka från H&M, inte helt säker på om jag vill sälja men skriv gärna till mig om du är intresserad! Lånad bild, kom med egna bud!
Hm teddy jacka - Säljer min fina teddy jacka för att jag har köpt i en annan storlek🤍Sparsamt använd och i fint skick🤍Köpt i butik förra hösten
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Teddy jacka HM - Helt ny med prislapp kvar. Det är storlek xxs men den passar mig perfekt som har xs/s i storlek då den är lite overzize. Pris går att diskutera.🤗🤗
Teddy jacka  - Superfin Teddy jacka ifrån h&m i storlek xs. Använd några gånger. Nopprig på insidan men inget som man tänker på eller som syns när man har på sig den:)) Köpt för nåt år sedan😊Superfin cremevit färg!
Teddy jacka hm - Super fin Teddy jacka, är inte helt säker på om jag vill sälja, kom med bud, inte under 1000 kr❤️
Hm Teddy jacka - Helt slut såld, och även helt ny 💕🌸
Teddy jacka, hm
Teddy jacka, hm - 89

Teddy jacka, hm

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

860 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, lappen finns kvar, storlek xs

C
C
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Svart cardigan från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en snygg och modern look.
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️