Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
teddy jacka
teddy jacka  - 0 teddy jacka  - 1 teddy jacka  - 2

teddy jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Lindex
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

så snygg teddy bomber jacka aktig. Bra skick och så snygg perfekt till hösten 💗skriv vid fler frågor

Tuva Östlin
Tuva Östlin
(45)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
stickad huvtröjor  - Snygg stickad tröja med luva från lindex ❤️ super bra skick❤️
Olivgrön pufferjacka - Säljer en olivgrön pufferjacka i mycket bra skick. Den är perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och långa ärmar. Jackan har en dragkedja framtill och en hög krage för extra värme. Passar perfekt för höst och vinter!
Svart blus med spetsdetaljer - Snygg svart blus med spetsdetaljer på ärmarna och volanger. Blusen har långa ärmar och knappar i ryggen. Perfekt för en stilren look.
Prickig blus från Holly & Whyte XS - Söt ljusrosa blus med små svarta prickar från Holly & Whyte. Blusen har v-ringning, korta ärmar och markerad midja som ger en feminin siluett. Perfekt för dig som gillar en klassisk men ändå trendig look.
SÖKER Beige kappa med trekvartsärm från Zara - SÖKER
Vita raka jeans från Mango - Snygga vita jeans från Mango i rak modell med normal passform. är 175.
Svart lång kappa gina tricot - Så snygg helt ny svart kappa från gina den va slutsåld hela föra hösten och vintern. aldrig använd.
Vit peplum topp från Gina Tricot - Säljer en vit peplum topp från Gina Tricot i storlek M. Toppen har rund halsringning, korta ärmar och en volangkant nedtill som ger en snygg siluett. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart blus från Lindex med vida ärmar - En svart blus från Lindex i storlek S. Modellen har rund halsringning och trekvartsärmar med lätt puff och rynk vid ärmslutet. Tidlös och enkel design som passar till jeans eller kjol.
Ljusblå slitna raka jeans - Ljusblå jeans med rak passform och låg midja. Jeansen har slitningar och hål på ena benet för en trendig, avslappnad look. Klassisk femficksmodell och tillverkade i denim. Perfekta för en casual stil.
Liknande annonser
Visa alla