Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hm teddyjacka - Säljer den här teddy jackan från HM som jag köpte på Plick för nån vecka sedan men som jag ej använt💞
Hm teddyjacka - Säljer denna superfina bruna teddyjackan från hm då den tyvärr är för liten. Skriv för fler bilder💕
Brun teddyjacka från hm - Trendig teddy jacka från hm!💕 använd men har inga defekter.💕
Brun teddyjacka från HM - Super mysig brun teddyjacka från Hm!
SLUTSÅLD Teddyjacka HM - Jätteskön jacka från hm som är slutsålda. Köpte den förra vintern och nästan aldrig använd. Precis som ny, nypris är 229🥰🥰storlek s men passar precis lika bra som en xs.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun teddyjacka HM - Säljer denna populära teddyjackan från HM, helt slutsåld. Köpte i L för att jag ville att den skulle va lite längre på mig, super mysig och varm🥰Inga dekter, ser som ny ut🌸
Teddyjacka HM - Säljer en fin teddy ”jacka” från HM i supermysig Boulce-material🫶🏼 Den är sparsamt använd, därav i bra skick!☺️Står XS, men är oversize och passar både S/M
Teddyjacka Hm
Teddyjacka Hm - 0 Teddyjacka Hm - 1 Teddyjacka Hm - 2

Teddyjacka Hm

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den virala Teddy jackan från Hm i storlek xs, då den är lite större i storlek tycker jag den passar som S också, inga defekter, använt några fåtal gånger

Stefani
Stefani
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Lululemon define jacka  - Säljer en fin lululemon define jacka som är helt ny och bara testats  hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!