Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa Gina Tricot - Kommer inte till användning längre. Storlek 158/164 så XS/S. Lite nopprig som kappor blir men inget som man tänker på
Jacka från gina tricot - Svart jacka från gina tricot, litet hål på armen. storlek 34
Smutsbtun bikerjacka från Gina Tricot - Cool svart bikerjacka i ÄKTA SKINN från Gina Tricot. Jackan har bred krage, axelklaffar och dragkedjor både framtill och vid fickorna. Oversized passform med långa ärmar och snygga detaljer som ger en edgy vibe. Storleken extra small är rimlig och passar såväl liten medium som en extra small. Nypris 800
Gina tricot jeansjacka  - En ljusblå jeansjacka från Gina som aldrig använts. Jätte fin och har kort och tajt passform perfekt inför våren och sommaren☀️
Gina Tricot kappa - Säljer då den inte kommer till användning. Storleken är 158/164. Perfekt nu till hösten!
Gina Tricot Jeansjacka - Storlek XS, helt ny💗
Kappa från Gina Tricot - Marinblå kappa från Gina Tricot Young💕i storlek 170, skulle säga att den sitter som xs/s
Marinblå teddyjacka från Gina Tricot - Mysig marinblå teddyjacka från Gina Tricot med fluffig krage och stora knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och är tillverkad i ett lurvigt material som ger en cool och trendig look. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. En av knapparna över halvt sönder som man ser på 2a bilden. Storlek 170
Gina tricot
Gina tricot - 89 Gina tricot - 90

Gina tricot

Storlek: 34
Kategori: Jackor

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina fina Teddy jacka från Gina tricot i storlek 34 som även är slutsåld. Den är nästan i nyskick, använt ett fåtalgånger men kommer inte till användning längre. Nypris 399, pris kan diskuteras. Köpare står för frakt.

Sara
Sara
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väska - Säljer min nästan aldrig använda axel väska ifrån Gina tricot. Köpt för 499 säljer för 150 och köparen står för frakt. Väskan är i väldigt fint skick och har använt den några gånger bara. Frakten är mellan 66-99kr.
Svart långklänning med smala axelband - Säljer en elegant svart långklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen har en stilren och tidlös design som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill ha en klassisk look med modern twist.
Svart långklänning med cut-outs och smala axelband - Trendig svart långklänning med smala axelband och flera stilrena cut-outs framtill, dekorerade med små guldfärgade ringar. Klänningen har en tight passform och slits baktill för extra rörelsefrihet. Aldrig använd. Köptes för 639kr på asos.
Svart långklänning med öppen rygg - Säljer en elegant svart långklänning med lång ärm och en djup öppen rygg. Klänningen har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som formar sig snyggt efter kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sofistikerad look. Aldrig använd.
Svart långklänning med smala axelband - Säljer en elegant svart långklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen har öppen rygg och en stilren, minimalistisk design som ger en riktigt snygg siluett.
Liknande annonser
Visa alla