Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Teddy jacka
Teddy jacka - 89 Teddy jacka - 90

Teddy jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd ~3 gånger, köptes secondhand på plick!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Halsband - Silvrit runt halsband med stenar runt. Den sitter mellan nyckelbenen kanske nån mm ner skulle jag säga. Vet ej var den är ifrån.
Glass Halsband - Glass halsband m få stenar och  med ett litet hjärta där de står "friends". Vet ej var det är ifrån.
Spegel burk - Köpt från ur&pen/glitter för ett par år sedan
Ansiktsrengörings pad - Finns endast en rosa i. Aldrig använd. Fick dom men behövde endast 1.
färg liquid pigment - Färg till matlagning/bakverk. Jag har "swatchat" alla färger men de är inprincip aldrig använda då jag inte har använt de till något.
Kort glittrigsilvrig klänning - Köptes på hm för ett par år sedan, knappast använd. Man kan ha trådarna antingen som ett X framför på bröstet (som på bilden) eller som ett X på ryggen. Är 170cm.
Bralette/topp - Endast testad. Hade nog inte gått ut i denna då den är för liten för mig.. Stl xs. Köpt från shein.
Glittrig rosa kortklänning - Knappast använd, köptes för ett par år sedan från hm. Perfekt till varma sommarkvällar!
Topp - Svart topp med text "good girl with bad habits" köptes på gekås ullared för några år sedan, använd max 7gånger
Topp med halvärmad - Knappt använd, köptes från shein förra året. Vänstersidan långärman, andra inte.
Liknande annonser
Visa alla
Teddy jacka - Från h&m storlek M
Teddy Jacka - Carin Wester teddy jacka, sparsamt använd! Pris kan diskuteras, så kom gärna med prisförslag vid intresse! 🩷
Teddy jacka  - Nyskick super fin trendig teddy jacka Str S
Teddy jacka - Teddy jacka från Marengo, storlek S, jackan passar perfekt på både hösten och våren, fint skick!
Teddy Jacka - Säljer denna teddy jackan från barnavdelningen i H&M som passar som S. Säljer pågrund av att den inte kommit till användning.
Teddy jacka  - Super fin Teddy jacka som tyvärr inte används länge! Bra skick
Teddy Jacka - Beige teddy jacka💕 Köparen står för frakten.
teddy jacka - från designbyamor aldrig använd,inte ens uttagen ur förpackningen
Fortsätt i appen →