Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tunn vintage jacka
Tunn vintage jacka  - 89 Tunn vintage jacka  - 90

Tunn vintage jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Strl: M Använt skick

Svante Alling
Svante Alling
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
FSBN Tunn Jacka - Säljer min FSBN Vindjacka då jag aldrig använt den och bara tar plats i min garderob. Den är I storlek M och har till och med prislapp på. På prislappen står det att den kostade 299:- men jag är villig att släppa iväg den för 249:- vid snabb affär.
Moncler Windbreaker/Tunn jacka - Säljer min Moncler jacka då jag har tröttnat på den.
Tunnare Jacka  - Tunnare jacka från East west, as skön och stilren. Storlek L men sitter som L/M
Tunn vintage jacka - Tunn gul/röd vintage jacka
Tunn jacka från Lindbergh - Tunn jacka från Lindberg i mycket bra skick, i storlek medium. Passar bra att ha inomhus på vintern men även utomhus på våren/sommaren.
Lacoste tunn jacka - Tunn Lacoste jacka i mycket bra skick knappt andvänd storlek 176 men passar S
Vintage levis jacka - Min pappas gamla levis jacka inga defekter knappt använd
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.