Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön höstjacka  - Grön höstacka från Odd Molly. Sparsamt använd. Strl.1
Grön höstjacka st S - Du står för frakten om den skall fraktas.💞
Skitsnygg grön höstjacka  - Bra skick, köpt på Vinted men aldrig använd
Grön teddyjacka höstjacka - Så snygg grön teddyjacka höstjacka. Snygga detaljer. Strl 34 men är oversize så passar helt klart större storlekar.
Grön höstjacka  - Svinsnygg grön höstjacka från hm, jättefin passform och i nyskick
Grön höstjacka med knappar och bälte - Säljer denna jackan eftersom den inte kommer till användning, Perfekt för vår och höst. Kontakta för intresse!
Grön höst jacka - Säljer min gröna jacka pga att den inte kommit till användning 🤍
Grön höstjacka
Grön höstjacka - 89 Grön höstjacka - 90 Grön höstjacka - 91

Grön höstjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har inte använt den på ca 3 år - gott skick. Buda i kommentarerna! Kommer inte svara på bud i chatt. Tryck inte på köp nu. Avslutar budgivningen i kommentarerna den 5 september 16:00.

Louise
Louise
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler cardigan  - 9.5/10
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Svart cardigan moncler med NFC+QR - Säljer en svart moncler cardigan som jag har använt super lite eftersom att jag har nu köpt en ny vinter jacka så jag försöker sälja denna