Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Unik disneyjacka barn
Unik disneyjacka barn - 0 Unik disneyjacka barn - 1

Unik disneyjacka barn

Storlek: 140-150
Kategori: Jackor
Färg: Lila
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Så fin jacka m broderier. Passar ålder 10-13 år tjej

Sandra Isberg
Sandra Isberg
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Barn overall  - Använd några gånger  Som ny
Overall barn - Overall i strl 80. Djur/rökfritt hem.
H&M barn jacka  - H&M lila barn jacka. Det är syrrans jacka och säljer nu för hon använder ej. Är i ny skick då hon tog på sig den max 2 gånger. Storlek 140, slutpris kan diskuteras.
RIKTIGT fin nike jacka väldigt unik helt ny  - Nike vindjacka i lila och mörkblå med huva och dragkedja framtill. Jackan har använts max 3 ggr utomhus så den e så gott som ny storlek S men passar M också då min pojkvän är 180 och väger 77 ca .
Rutig barn jacka från KappAhl - Säljer en snygg rutig jacka från KappAhl i lila och vit med svarta detaljer. Det är en barn jacka som jag har haft när jag var liten men jag använde den typ två gånger. Säljer för att den är för liten
Regnjacka för barn flicka - Regnjacka för flickor barn i bra skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar