Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage trenchcoat - Vintage trenchcoat för dam. Köpt i Frankrike
Vintage trenchcoat - Vintage trenchcoat i herrmodell. Otroligt fint skick förutom fläck på kragen. Finns innerficka och fint innerfoder.
Vintage trenchcoat - Vintage trenchcoat som är köpt i en secondhandbutik i Stockholm. Märket som står i är United colors of Benetton.
Trenchcoat  - En fin trenchcoat i bra skick. Har använt den max 5-7 gånger. Priset kan diskuteras och köparen står för frakt 📦
Trenchcoat  - Säljer denna svart vita trenchcoat. Köpt i en vintage butik så märke och storlek finns inte men uppskattar L.
Vintage trenchcoat
Vintage trenchcoat - 89 Vintage trenchcoat - 90 Vintage trenchcoat - 91

Vintage trenchcoat

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En otroligt fin vintage trenchcoat. Bra skick.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Äkta skinnjacka med nitar från Nyden  - Skinnjacka med nitar. Väger än del, men beror på att den är helt äkta. Kostade 6000 kr i nypris.
Liknande annonser
Visa alla