Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy bear jacka  - En söt Teddy bear jacka
Teddy bear jacka - Inte blivit använd på 5år  Passar xxs, xs och s Pris kan diskuteras vid snabbt köp
Teddybear jacka - Teddy/ fluffig jacka från zara. I nytt skick!! Så så mysig och även varm
Teddybear oversized kappa - En väldigt mysig kappa i bra skick, väldigt varm som kan användas under hösten samt vintern.
Teddybear jacka  - Säljer min göra teddy bear jacka som jag verkligen tycker så mycket om men som jag tyvärr inte längre kan behålla😢skriv om ni vill ha bättre bilder💕
Teddy Bear Jacka - Super fin och mysig jacka med päls. Köpt på Zalando men verkar inte säljas längre. Passar till kyligare höstdagar och varmare vinterdagar. Säljs då den tyvärr inte kommer till användning längre. Nypris 559:-
Teddy bear jacka - Säljer denna fina och gosiga Teddy bear jacka/kappa från monki i storlek small🐻🧸
Teddybear jacka
Teddybear jacka  - 89 Teddybear jacka  - 90 Teddybear jacka  - 91

Teddybear jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populär teddybear jackan från H&M. Den enda som har gott sönder är ligan och där man hänger jackan på som ni ser i bild nr.3 arnas är den i perfekt skick. Den är skälet varm och passar perfekt till höst och vår.

Liva
Liva
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Röd skidjacka Helly Hansen Alphelia Lifaloft - Säljer min favoritjacka från Helly Hansen då den tyvärr har blivit för liten för mig som brukar ha S eller M i jackor. Nypris ca 5000, finns inte längre att köpa ny i denna färg. Lite naturligt slitage (kom privat för fler bilder) men annars fint skick. Storlek XS. Nytvättad.
Ny J Lindeberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍