Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka från missguided  - Något croppad, men sitter snyggt i storlek 38 på en 36a exempelvis
Missguided skinnjacka - Jackan är i gott skick med inga skador.
Skinnjacka missguided - Snygg svart skinnjacka från missguided i jättefint skick! Liknar den slutsålda skinnjackan från Gina. Nypris var ca 700, går ej att få tag på längre, strl s men passar även xs🩷
Missguided skinnjacka - En Missguided skinnjacka😍🙌finns defekter, små grå prickar på armarna (se bild 3) kanske går bort om man rengör den har inte testat själv men annars jättefin!!💞🫶🏼
Missguided Skinnjacka - Skinnjacka ifrån Missguided, skriv för egna bilder! Tyvärr har jag inte kvar bandet/skärpet på den!💗💗
Skinnjacka från missguided - Säljer nu mina fina skinnjacka från missguided. Den är använd med har inga defekter! Säljer då den ej kommer till användning. Säljs i befintligt skick och köparen står för frakten!
Missguided skinnjacka - Storlek 36, super fint skick
MISSGUIDED SKINNJACKA! - säljer min äkta ”missguided skinnjacka” som inte säljs längre! i nyskick nästan aldrig använd max 1-3 gånger men i nyskick! kom privat för fler bilder på den o bevis att den är äkta! jag tar prisförslag och bud!
Slutsåld Missguided skinnjacka
Slutsåld Missguided skinnjacka  - 89 Slutsåld Missguided skinnjacka  - 90

Slutsåld Missguided skinnjacka

Storlek: 34-38
Kategori: Jackor
Märke: Missguided
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka använd fåtal gånger, som ny. Storlek 34 men skulle säga 34-38.

Lisa
Lisa
(37)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️