Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Levi's jacka - Säljer en snygg jeansjacka från Levi's i bra skick. Den har ett mysigt teddyfoder som gör den perfekt för höst och vår. Jackan är ljusblå med klassiska knappar och två bröstfickor. Perfekt för en casual look!
 Levi's jeansjacka - Jeansjacka från Levi’s, köpt på Vinted! Jackan är i toppskick och har inga fel som jag märkt av
Levi's jeansjacka med teddyfoder - Säljer en Levi's Premium jeansjacka i ljusblå denim med mjukt vitt teddyfoder. Jackan har klassisk krage, bröstfickor med knappar och knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look under höst och vinter.
Vit dunjacka från Levi's - Säljer en snygg vit dunjacka från Levi's med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare dagar. Den är lätt och bekväm att bära, vilket gör den till ett utmärkt val för både stad och natur. Nypris 2000kr 💕 skriv om frågor och funderingar
Blå jeansskjorta från Levi's - Snygg blå jeansskjorta från Levi's med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Perfekt för en avslappnad stil. Skjortan har långa ärmar och en rak passform. Storlek M
LEVI'S KACKA - Fullt funktionsduglig jacka från LEVI'S, några fläckar och mindra hål, därav priset. Storlek 14 år.
Vintage jeansjacka från Levi's - Klassisk blå jeansjacka från Levi's med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för en avslappnad stil. Jackan har en normal passform och långa ärmar.
Jeansskjorta Levi's
Jeansskjorta Levi's - 89 Jeansskjorta Levi's - 90 Jeansskjorta Levi's - 91

Jeansskjorta Levi's

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: Levi's

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå Levi's jeansskjorta med tryckknappar. Endast testad, säljer då den var för stor. Nypris 799kr, säljes för 350kr plus frakt.

Lisa Svedenblad
Lisa Svedenblad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️