Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levi's ljusblå jeansjacka  - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från Levi's i storlek M. Passar xs-s om man vill ha den snyggt oversize. Jätte fin till sommaren
Ljusblå jeansjacka från Levi's - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från Levi's med två bröstfickor med knappar och snygga söm-detaljer. Jackan har en rak passform och är perfekt för lager-på-lager-stil. Ikonisk röd Levi's-tagg på bröstfickan och silverfärgade knappar. Använd enstaka gånger och ser som ny ut. Herrstorlek men sitter lika fint på tjejer
Blå jeansskjorta från Levi's - Snygg blå jeansskjorta från Levi's med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Perfekt för en avslappnad stil. Skjortan har långa ärmar och en rak passform. Storlek M
 Levi's jacka - Säljer en snygg jeansjacka från Levi's i bra skick. Den har ett mysigt teddyfoder som gör den perfekt för höst och vår. Jackan är ljusblå med klassiska knappar och två bröstfickor. Perfekt för en casual look!
Vit dunjacka från Levi's - Säljer en snygg vit dunjacka från Levi's med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare dagar. Den är lätt och bekväm att bära, vilket gör den till ett utmärkt val för både stad och natur. Nypris 2000kr 💕 skriv om frågor och funderingar
Jeansjacka med teddyfoder från Levi's - Säljer en snygg jeansjacka från Levi's i storlek S. Den har ett mysigt vitt teddyfoder och klassiska bruna knappar. Perfekt för höst och vår! Jackan har två bröstfickor med lock och två sidofickor. Använd ett fåtal gånger, så den är i mycket bra skick.
Svart pufferjacka från Levi's - Snygg Svart pufferjacka från Levi's med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två sidofickor och en liten logotyp på bröstet. Perfekt nu inför hösten. DEN SER MÖRKBLÅ UT MEN ÄR SVART.
Levi's jeansjacka blå - Säljer en klassisk blå jeansjacka från Levi's med snygga sömmar, bröstfickor med knappar och silverfärgade knappar framtill. Jackan har en tidlös design med krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk denimlook. 💙
Jeansskjorta Levi's
Jeansskjorta Levi's - 89 Jeansskjorta Levi's - 90 Jeansskjorta Levi's - 91

Jeansskjorta Levi's

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: Levi's

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå Levi's jeansskjorta med tryckknappar. Endast testad, säljer då den var för stor. Nypris 799kr, säljes för 350kr plus frakt.

Lisa Svedenblad
Lisa Svedenblad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla