Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Jacka från Peak Performance - Skön och varm jacka från peak performance Mycket fint skick och inga tecken på användning, säljer då den är för stor för mig🙂
Peak Performance jacka - Jackan är köpt på Stadium och knappt använts. Väl omhändertagen och Legat i garderoben ett bra tag. Slutade användas då jag tröttnade snabbt och byter stil ofta😊
Peak performance vinter jacka - Fint skick
Peak performance Jacka - Hej säljer en gammal Peak performance jacka. Jackan har tappat lite färg på 2 dragkjedjor men annars felfritt, jackan är XXL men passar L.
Jacka från Peak Performance - Säljer en stilren jacka från Peak Performance. Jackan har en figurnära passform med dragkedja och huva. Perfekt för kyliga dagar. Ett måste för garderoben!
Peak performance jacka - Grå peak performance regnjacka. Det är barn st i xl men funkar som vanlig st i xs men även S. Använt den tre gånger Max.
Peak performance jacka
Peak performance jacka - 89 Peak performance jacka - 90 Peak performance jacka - 91

Peak performance jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Grå

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina peak jacka då den inte är min stil längre. Jättefint skick. kan gå ner i pris i snabb affär. Den är typ olivgrön, men enligt mig ser den svart ut på avstånd.

Ewiglov
Ewiglov
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 Canada Goose jacka - Svart pufferjacka från Canada Goose med stor huva och ikonisk patch på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look.
Moncler Maya  - Svart pufferjacka från Moncler i blankt syntetmaterial med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietidningsmotiv på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld