Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: Xs-m
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Aldrig använd köptes för 700! Storlek S men passar xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta

Biancanordin
Biancanordin
(63)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Svart kappa från pull&bear i storlek S. Säljer då jag köpt en liknande.
Kappa - Säljer min svarta kappa från Pull&bear som inte kommer till användning. Användt ett fåtal gånger förra året. Storlek xs men skulle säga att den är som en s. Köparen står för frakten! Hör av er för frågor 😊
Kappa  - Säljer denna kappa då den inte passar mig mer. Den är använd nån gång men den är som ny🤗
Svart kappa - Jätte fin svart kappa som är köpt här på Plick men som var lite för stor därav väljer jag att sälja vidare. Nyskick.
Kappa - från design by si och köpt förra året. Inga flåckar eller defekter på. Ny pris: 757kr Pris kan diskuteras 💓
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.