Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy Coat - Jätte skön fluffig coat som passar utmärkt till alla ocations. Lyxig och snygg!  Använd endast en gång. Passar storlek S/M
Teddy jacka - Teddy jacka från Marengo, storlek S, jackan passar perfekt på både hösten och våren, fint skick!
Coat - 8.5/10 used for photoshoot
filippa k coat - good condition size xl
Teddy jacka - Säljer en teddy jacka från Columbia med Thermarator-fyllning🧸 Använd endast 1 gång! Slutsåld på de flesta sidor🥰   Storlek: XS, men skulle säga att den passar en S oxå beroende på längden på armar och överkropp. Jag brukar ha S i jackor och den passar mig perfekt(är 163cm). Från axeln och ned så är de ca 76cm. Har tyvärr ingen bild med den på själv.  Den har ett litet svart märke(se bild 3) som knappt syns för blotta ögat på vänster axel. Går säkert bort i tvätten☺️  Hör av dig vid frågor!✨
Teddy jacka - Rejäl mocca och teddy jacka från Zara. Aldrig använd endast testad. Orginalpris 900 kr.🩷
stradivarius trench coat  - https://www.vinted.fi/items/7302810956-stradivarius-trench-coat
Teddy coat
Teddy coat - 89 Teddy coat - 90

Teddy coat

Storlek: Xs/s
Kategori: Jackor
Färg: Beige

255 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig teddykappa i nyskick som inte kommit till användning, prislapp är kvar! Perfekt till hösten/våren, strl xs/s men passar även M🤎 pris går att diskutera vid snabbaffär

Sellout
Sellout
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Svart Moncler kofta - Säljer en svart kofta från Moncler med quiltad, vadderad front och stickade ärmar. Tröjan har dragkedja framtill, fyra fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager på lager under höst och vinter. Snygg och sportig design som sticker ut.
Stickad bomberjacka  - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och avslappnad passform. Jackan har en fluffig struktur och är perfekt för kyligare dagar. Passar dig som gillar en oversized look och vill ha något både snyggt och bekvämt.
Rosa trekvartsärmad jacka - Såå söt rosa trekvartsärmad jacka perfekt nu i vår!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Moncler Cardigan - Säljer nu denna cardigan då den inte används. Väldigt bra skick utan defekter! Storlek S/1. Skriv gärna vid frågor😊