Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka  - Säljer en super fin grön jacka med trekvartsarmar från Zara med detaljer. Bra skick men använd några gånger.
Zara jacka  - Nästan aldrig använd. Inga defekter   Pris är diskuterbart
zara jacka - grön jeansjacka från zara! 💚helt okej skick!
Zara jacka cowboy jacka - Säljer en  mockajacka med snygga fransdetaljer längst ner och på ärmarna (cowboy jacka). Jackan har två stora bröstfickor med knappar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool western-vibe. Det står M på storleken men skulle säga S.
Zara jacka - Säljer denna super snygga Zara jacka som är i ett helt nytt skick.  Storlek S. (Använd 2 gånger). Köpt i februari.
Zara jacka - Populär jacka från Zara i storlek S. Jackan är i mycket fint skick och är grön (se bild 3 för mer rättvis bild på färgen). Säljs pga används ej!
Zara jacka - Byter mot en likadan i xs, min är i s💕💕Kan även sälja för bra pris
Zara jacka - Säljer denna super fina mocka jacka från Zara, köpt i augusti iår och använd 1 gång. Nytt skick! Den är i strl L, skriv provat då kan jag skicka fler bilder. Jackan är ej så stor, bär själv S och den sitter snyggt!
Thea
Thea
Zara jacka
Zara jacka  - 89 Zara jacka  - 90

Zara jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin jacka från zara💚nyskick!!!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en mörkgrön teddyjacka med fluffig, lockig yta och bred krage från hm. Jackan har dragkedja framtill och ribbad nederkant. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look under kyliga dagar.
Beige kappa med bälte från ONLY - Säljer nu min jätte snygga beiga kappa ifrån only, då den inte längre kommer till användning och söker nytt hem. Kappan har ett bälte runt midjan och en bred krage, med en klassisk fin beige färg. Perfekt för dig som vill hålla en stil ren look, men inte allt för mycket!☺️
HM teddy jacka - Jättemysig pile jacka från HM perfekt tilll höst och vinter💞💞 Priset går att diskutera😇
Poncho H&M - MINA BILDER!! säljer den virala ponchon från H&M som är så svår att få tag i då den ej går att köpa längre❤️‍🔥❤️‍🔥 storlek 34/XS, jättebra skick och verkligen så snygg men använder den inte!💖💖
Moncler cardigan  - Säljer moncler cardigan helt oanvänd i nyskick , Stl 1 som motsvarar XS-S
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu! LTK-0004
Beige puff jacka - Sjukt fin och endast använd enstaka gånger! 😍😍
Grå Superdry hoodie med tryck - En riktigt fet och eftertraktad hoodie från superdry med en sällsynt grå färg och runda snören, storlek XS men passar bättre som S Skulle jag säga