Alla kategorier > Jackor
Skinnjacka Missguided
Skinnjacka Missguided - 89 Skinnjacka Missguided - 90

Skinnjacka Missguided

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: Missguided

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer av min superfina skinn jacka från missguided. Det är en svart skinnjacka i oversized modell. Nypris: 599kr. Endast använd ett fåtal gånger men jag säljer nu av den då den är för stor för mig😊 Den är fin och hållbar då jackan är lite åt det tjockare hållet och den håller dig varm! Köparen står för frakt, men jag kan även mötas upp🥰

Felicia Muir
Felicia Muir
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Moncler cardigan  - 9.5/10
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
J.Lindeberg jacka - Field jacka från J.Lindeberg | mörkblå | storlek M | en knapp har lossnat, den är sparad och följer med jackan och är lätt att sy på. | fler bilder går att lösa