Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd college Varsity jacka  - Säljer en snygg röd collegejacka från Mt. Airy Bantams med vita detaljer och knappar. Jackan har broderade loggor och namn på framsidan och baksidan. Perfekt för höst och vår, med en klassisk stil som aldrig går ur tiden. Passar både till vardags och sportiga tillfällen. Liten i storleken, passar upp till 170-175 cm ungefär. Hör av dig vid frågor👋
College varsity jacka - autentisk varsity/college jacka. Den är av väldigt hög kvalité då den har läderarmar och är vadderad så den är mycket varmare än vanliga varsityjackor av bara tyg. Köptes på beyond retro för 1 tusen förra året, och dom köper in vintage direkt från usa samt att lappen i nacken går att spåra till ett riktigt college i Ohio så den har en cool historia bakom (Made in USA, personen som jackan gjordes för namn står samt vilken sport han tävlade i på ryggen)! Sitter som en herr Medium, buda på!
Aelfric Eden varsity/college jacka - Superfin collegejacka från märket Aelfric Eden. Storlek Eu M och i jättebra skick. Aldrig använd.
Vintage college/varsity jacka - Vintage college/varsity jacka. Troligtvis från 80-tal. Grymt skick med läder detaljer och ull blend i resten. Perfekt vår och höstjacka.   Storlek är M herr och L dam.
College jacka - Superfin oversized college jacka köpt secondhand för 1000kr 💓 Pris går att diskutera
College varsity jacket  - Väldigt fin jacka i vintage, storlek L men passar även M,
college varsity jacka!!
college varsity jacka!! - 89 college varsity jacka!! - 90 college varsity jacka!! - 91

college varsity jacka!!

Storlek: S
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny jacka som jag precis köpt men säljer då den tyvärr va lite stor på mig. Alltså är den aldrig använd. Storleken är S i herrstorlek och sitter oversized på mig som brukar ha xs/s. Om det är många som är intresserade startar jag en budgivning ☺️💓

esther1ste
esther1ste
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Moncler cardigan  - 9.5/10
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.