Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
VarsityJacka Evisu
VarsityJacka Evisu - 0 VarsityJacka Evisu - 1 VarsityJacka Evisu - 2 VarsityJacka Evisu - 3

VarsityJacka Evisu

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Märke: Evisu
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

850 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

En riktig fet varsityjacka från det Japanska märket Evisu. Jackan är i väldigt bra skick, nypris ligger runt 6000kr. Hör av dig vid frågor, så svarar jag asap!

Oskar Silver
Oskar Silver
(23)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Comme des garçons tröja - Comme des garcons tröja köpt på nk Göteborg. Skick 8/10
Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum 30 ml - Säljer en elegant parfym från Tom Ford. Parfymen är 30 ml och nästan helt oanvänd. Perfekt nu till kylan. Nypris ca 1800kr. Kontakta mig vid frågor och intresse!
Bape Shark Hoodie - En bape shark hoodie med asfet wash, hoodien är grå/mullvad i färgen. Hoodien är köpt på en av A Bathing Apes egna butiker i Tokyo år 2018. På ryggen finns ett knappt märkbart hål och på framsidan förekommer två fläckar som jag förmodar går bort vid tvätt.
Tröja från Daniele Fiesoli - Säljer en snygg tröja från italienska märket Daniele Fiesoli. Skicket är mycket bra, tröjan är köpt på bomullsfabriken i Göteborg. Skriv ifall du har några funderingar
Nudie Jeans - Snygga tvättade jeans från Nudie Jeans. Osäker på vilken modell det är då de är av en äldre sådan, men de sitter ungefär som deras grim Tim/tight terry modell. Hör av dig vid vidare frågor!
Rawdenim jeans - Säljer dessa raw denim jeans med stört feta fades och slitningar. Märket på jeansen är ”sweet”. Hör av dig vid frågor!
Dondup jeans Sam  - Säljer ett par unika jeans från Dondup med feta slitningar. Modellen är Sam och sitter mer avslappnat än ex. George. Sam är enligt mig det. Hör av dig om du undrar något!
Blå skinny jeans från Dondup (Zero) - Säljer ett par blå skinny jeans från Dondup. Jeansen har klassisk femficksdesign, snygga sömmar på bakfickorna och normal midja. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform. Perfekta för dig som gillar en smal siluett. Jeansen har vissa tecken på användning som inte är så framträdande, ett av dessa en liten svart fläck vid ena knäet. Dm ifall du har några funderingar!
Beige shorts från Polo Ralph Lauren - Klassiska beige shorts från Polo Ralph Lauren med normal passform. De har fickor fram och bak, bälteshällor och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med det mesta. Det finns ett pyttelitet hål vid höger bakficka, men är knappt märkbart.
Vit lättviktsjacka från Hetregó - Snygg vit vindjacka med utfällbar luva från Hetregó. Jackan är i övrigt i bra skick, men är smutsig på sina ställen, t.ex vid kragen och bröstfickorna (båda går bort vid tvätt). Jackan är köpt på United fashion i Göteborg för ca 3500kr. Skriv vid funderingar!
Liknande annonser
Visa alla