Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Varsity jacka - Jacka från bohoo knappt använd Sitter snyggt och passar vem som Beroende på passform
Blå varsity jacka - Ljusblå varsityjacka. Storlek S fast är mycket större än vad man förväntar sig för den storleken.
Varsity jacka  - En ny varsity jacka som ej kommer till användning, köpt förra året i london.
Vintage Varsity Jacka - Säljer nu min fina vintage jacka från warner bros studios.   Jackan har några år på nacken men håller fortfarande ett bra skick.  Mycket varsamt använd och inköpt i stockholm på no cricket fashion
Agnes
Agnes
Varsity jacka
Varsity jacka  - 89 Varsity jacka  - 90 Varsity jacka  - 91

Varsity jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag min fina varsity jacka då den inte kommer till användning. Jackan är bara använd ett fåtal gånger och är i nyskick. Jackan är köpt för 1100 på urbanoutfitters i storlek small men är oversized som ni ser på bild två💓 skriv privat vid intresse 💓

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Arket kappa - Endast använd en gång. Storlek 36.
Grå Canada Goose dunjacka med päls - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med fet päls på huvan och klassisk röd logga på ärmen. Jackan har dragkedja, knappar och stora fickor framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och stilrena look.
Svart Calvin Klein jacka - Jättefin Calvin Klein vinterjacka i storlek S❤️
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer med tofsar i beige längs nederkant och ärmslut som ger boho-vibe. Perfekt att styla med jeans för en chill look.
Svart dunjacka från Canada Goose - Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt flera fickor. Materialet är slitstark polyester och dunfyllning som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka.
Mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren - Mörkblå ralph lauren jacka i väldigt bra skick, storleken är medium men passar mig som använder small bra också☺️nypris är runt 5000. Mitt pris: 2499. Pris är diskuterbart.
Grå pufferjacka från Navahoo - pufferjacka från Navahoo med stor huva och dragkedja framtill. Jackan har en clean look med breda kanaler och två sidofickor med dragkedja, samt små fickor på armen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, oversized passform. Använd 1 gång.
Grå pufferjacka från Canada Goose - Säljer en grå pufferjacka från Canada Goose med huva och snygg svart patch på ärmen. Jackan har två sidofickor, dragkedja och knappar framtill. Insidan är fodrad i svart och modellen är Fusion. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ✅Kan lösa alla storlekar✅