Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Pälsjacka
Pälsjacka  - 89

Pälsjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin pälsjacka från veromoda nypris 400kr. Knappt använd.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Pälsjacka S - Avtagbara ärmar. Nyskick.
Pälsjacka - Jättefin pälsjacka som är använd max 5 gånger men köpt för ett par år sedan. Pälsen är fortfarande jätte mjuk och den är i jättebra skick💞 Tveka inte att fråga om fler bilder o.s.v.
Pälsjacka  - En superfin pälsjacka från Gina tricot. Nyskick
Pälsjacka - Säljer denna vackra pälsjacka som fortfarande är i ett superfint skick! Skriv vid frågor🫰🏼
Pälsjacka - Säljer denna så vackra trekvartsärmade pälsjacka. Den är i ett mycket fint skick fortfarande och behöver någon som får mer användning av den! Skriv vid frågor🫰🏼
Pälsjacka - Nypris 3000. Jättefint skick, vet inte vart den är ifrån för den är köpt 2019. Men har bara hängt i garderoben i 3 år. Pälsen är superfint skick
Fortsätt i appen →