Alla kategorier > Jackor
Pälsjacka
Pälsjacka - 89 Pälsjacka - 90

Pälsjacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer denna jättefina pälsjacka som är köpt från Vero Moda. Kommer inte till någon användning, den är köpt för 500kr men säljer för 200kr.

Eylin
Eylin
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pälsjacka  - Jättefin pälsjacka!  Älskar den men har en annan som e jättelik så säljer  ❤️
Pälsjacka - Jättemysig pälsjacka från vero Moda, knappt använd så i väldigt fint skick🥰
pälsjacka - svart pälsjacka från veromoda i storlek M, säljer då den är för liten för mig❣️
Pälsjacka - Säljer nu min jättefina pälsjacka, som jag nu säljer på grund av att den är för liten och den har helelr inte kommit till användning. Endast använd 1 gång och är som ny i skick! Passar lika bra som kofta och jacka!
pälsjacka - köpte på vinted men aldrig använt själv
Pälsjacka  - En super fin lite tunnare pälsjacka i storlek M men är ganska liten i storleken. Super fin med kommer tyvärr inte till användning längre❤️❤️Använd flertal gånger men i fint skick. Pris kan diskuteras❤️❤️
Pälsjacka  - Säljer min pälsjacka då dne ej kommer till användning. I storlek xs och i normal storlek, hör gärna av dig vid frågor osv.
Xs pälsjacka  - Helt som ny 150kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltade partier framtill och mjuka stickade ärmar. Jackan har dragkedja, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och en chill vardagslook.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗