Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart kappa från Vila
Svart kappa från Vila - 0 Svart kappa från Vila - 1 Svart kappa från Vila - 2

Svart kappa från Vila

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Vila
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Svart kappa från Vila med snygg omlottkrage och bälte i midjan. Jackan har lång ärm och stilren design som ger en clean look. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Passformen är normal och längden går till strax ovanför knä. Säljer igen då tidigare köpare ångrats sig. Ligger på 600kr och säljer om för 399kr

Aisha
Aisha
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå bootcut jeans med fickdetaljer - Blåa bootcut jeans med markerade sömmar längs benen. Mid waist med dubbla fickor fram. De är från Nelly och är köpta kring 1 år sedan. Säljer då de blivit för små och inte kommer till användning längre.
Svarta bootcut jeans från True Religion - Snygga svarta jeans från True Religion med bootcut i modell becca. Jeansen har fickor med lock och knapp bak, samt klassisk jeansdesign. Materialet är stretchigt denim som sitter bekvämt och framhäver siluetten. Köpt för 1300kr och säljs nu för 900kr
Liknande annonser
Visa alla