Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage nike windbreaker - Nike Clima-Fit långärmad träningströja i ljusblått med svart krage och halv dragkedja framtill. Tröjan har reflekterande detaljer och är tillverkad i ett lätt syntetmaterial som andas. Perfekt för löpning eller annan träning. Längd 62cm, bredd 56cm, armlängd 45cm. Har luft hål vid armhålorna för att den ska andas bättre. Kolla gärna in profilen för liknande produkter och skriv vid minsta lilla fråga
Nike windbreaker - Nike windbreaker från 23 fall kollektionen. Knappt använd skicket är som ny. Stl M.
Nike Lakers vindjacka blå/lila M - Säljer en sjukt snygg Lakers vindjacka från Nike i blått med lila detaljer och gula inslag. Jackan har dragkedja, meshfoder och NBA-logga. Perfekt för dig som älskar basket och vill sticka ut med stilren sportig look.
Svart Nike windbreaker  - Svart vindjacka från Nike med minimalistisk design, hel dragkedja framtill och justerbar huva med snörning. Jackan har diskret Nike-logga på bröstet och två sidofickor. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att packa ner i väskan.
Nike Windbreaker  - Äkta Nike windbreaker. Den är lite sliten dock men annars i mycket bra kvalitet.
Vit och Blå Träningsset från Nike - Säljer ett snygg vit och blå träningsset från Nike med en cool neongrön dragkedja. Jackan har långa ärmar och är perfekt för sportiga aktiviteter. Den är i nyskick och i storlek 147-158. Säljer för 299:-
Svart Nike windbreaker - Svart Nike Miller med huva och reflekterande detaljer. Jackan har hel dragkedja framtill, långa ärmar och flera fickor. Perfekt för träning utomhus och har en clean, sportig look med Nike-logga på bröstet.
Nike windbreaker jacket lila blå vit svart
Nike windbreaker jacket lila blå vit svart  - 89 Nike windbreaker jacket lila blå vit svart  - 90

Nike windbreaker jacket lila blå vit svart

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Blå

155 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg jacka i fint skick storlek medium

Charlie
Charlie
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Köpt ifrån Zalando för 3597 kr säljs då jag redan har börjat använda en annan jacka. Pris går att diskutera!
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.