Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Sail Racing jacka - Säljer en snygg pufferjacka från Sail Racing i vit och svart med coola gula detaljer på insidan. Jackan har huva, dragkedjor och två stora svarta paneler framtill. Perfekt för dig som gillar sportig och modern stil.
Sail Racing jacka - Säljer denna sail racing jacka, då jag vuxit ur den. Använt under en vinter och den är i väldigt bra skick.  Strl 150
Sail racing jacka  - Säljer den eftersom jag har byt stil. Den är perfekt för den här tiden och har använt den ett fåtal gånger. Pris kan diskuteras vid snabb affär org pris är 3800 kr
Sail Racing jacka  - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med stilren design och diskret logga på bröstet. Jackan är lätt, har dragkedja framtill och är fylld med 800 fill power dun för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt.
Sail racing jacka  - Köpt för lite mindre än 2 år sedan men kom för stor så det är knappt använd. Jätte bra skick. Köpt för 3500 från Sail racings egna hemsida. Går att användas till både kille och tjej. Skriv om ni vill ha bättre bilder
Sail racing  jacka
Sail racing  jacka - 89 Sail racing  jacka - 90

Sail racing jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej nu säljer jag min jacka som är slutsåld,den är i nytt skick och har endast använt få tals gånger

N
N
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Moncler cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.