Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
vinröd bomberjacka!
vinröd bomberjacka! - 0 vinröd bomberjacka! - 1 vinröd bomberjacka! - 2 vinröd bomberjacka! - 3 vinröd bomberjacka! - 4

vinröd bomberjacka!

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Stradivarius
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

säljer denna suuuper fina vinröda bomberjackan som passar perfekt till hösten eller våren. den är i super bra skick och passar till allt! den är i storlek M men skulle säga att den passar S

molly
molly
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lila blus med hålbroderier - Detta är en jättefin lila blus/skjorta som har hålbroderier, är i jättebra skick och är även lite liten i storleken så skulle passa storlek M.
Svart volangtopp - Detta är en jättegullig och fin svart volangtopp som är perfekt till sommaren!💞 Jag säljer denna topp då den inte riktigt kommer till användning. Den är väldigt stretchig och passar XS och S.
Stickad t-shirt - Säljer denna jättefina stickade tröjan. Tyvärr är inte lappen kvar då den är ganska gammal men den är fortfarande i bra skick. Säljer då den inte kommer till användning men den är så fin!💖
Sommar blus - Detta är en fin blommig långärmad blus som passar perfekt inför sommaren! Den har snören så att man kan dra åt i midjan.
Vit sommartopp  - Säljer en vit stickad linnetopp från Primark med smala axelband och ett fint hålmönster. Toppen har en lätt utsvängd nederdel. Toppen passar perfekt inför sommaren!
Svart blommig klänning från Boohoo - Charmig svart klänning från Boohoo med ett blommigt mönster. Klänningen har långa ärmar och en volangdetalj vid fållen. Perfekt för en stilfull look. Den jag även en buschering vid bysten.
Vit sommarblus - Säljer en vit linnetopp från H&M med tunna axelband och dekorativa kanter. Perfekt för varma sommardagar. Toppen har en luftig passform och är tillverkad i ett lätt material.
Blåmönstrad linnetopp från KappAhl - Snygg blåmönstrad linnetopp från KappAhl med smala axelband och tofsdetaljer. Perfekt för varma sommardagar.
Blå topp med volangärmar från Zara - Säljer en ljusblå topp från Zara med volangdetaljer på ärmarna. Perfekt för en somrig look. Toppen har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material.
Beige tröja från VILA - Säljer en stilren beige tröja från VILA. Den har en rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Liknande annonser
Visa alla