Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vintage jacka
Vintage jacka - 89 Vintage jacka - 90 Vintage jacka - 91

Vintage jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Beige

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oerhört fin och vacker lång jacka🥹🥹Köptes för några år sedan och utgångspriset var 5000kr❤️Passar jätte bra till vintern och den har inga defekter👌🏽👌🏽Säker för 3500 men beror lite på hur många som är intresserade!!

Olivia
Olivia
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage jacka  - Snygg beige jacka med quiltade detaljer och dragkedja framtill. Jackan har rund hals, två fickor med dragkedja och långärmad design. Perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till kyliga dagar. Första bilden är lånad men sitter så på
Vintage jacka - Snygg vintage jacka som är köpt secondhand. Det finns inga defekter och den är som i nyskick. Säljer pga att den inte kommer till använding längre. Passar S-L beroende på hur man vill att den ska sitta!💞💞
Vintage Nike Jacka - Säljer denna super snygga unika jacka Från Nike då den inte kommer till användning hemma hos mig. Storlek S. Priset kan diskuteras:)
Vintage jacka från esprit - Snygg vintage beige jacka från esprit! Ganska fit i modellen och har gömda fickor där sömmen går!🌟perfekt nu till våren!🌸
Vintage jacka - Jättesnygg vintage jacka, den är tunn o skön, perfekt till våren🤩🤩
Vintage jacka - Vintage jacka sitter som S pris går att diskutera
Vintage Jacka - Tunnare Jacka med mönster Köpt secondhand  Står ingen storlek men skulle säga S/M
Playboy Jacka Vintage - Vintage playboy jacka, bra skick och perfekt för sen höst/vinter. Köpare står för frakt
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.