Alla kategorier > Jackor
Mörkgrå kappa
Mörkgrå kappa - 89 Mörkgrå kappa - 90

Mörkgrå kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Grå

499 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Mörkgrå kappa. Kanske använd 2-3 gånger.

Zelmah
Zelmah
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkgrå kappa  - Skitsnygg kappa, ursprungligen från ONLY. Kommer ej till användning längre därav säljs den. 150kr + frakt!💗Storlek S
Mörkgrå kappa - Säljer en stilren mörkgrå kappa i ull med bred, snygg krage och rak passform. Perfekt till hösten!!
Mörkgrå kappa - Snygg mörkgrå kappa med dubbelknäppning. Perfekt för höst och vinter, med en klassisk look som funkar både till vardags och fest. Den har långa ärmar och en stilren krage. Passar bra till jeans för en avslappnad men chic stil. Köpt för 800kr
Mörkgrå kappa - Mörkgrå kappa från zara i storlek 164 men passar mig som vanligtvis har S
Mörkgrå kappa - Mörkgrå kappa köpt från Lager 157 i stl S, användes en del förra hösten men fortfarande i bra skick!
Mörkgrå kappa  - Snygg mörkgrå kappa från Gina tricot. Jackan har en enkel knapp framtill och är tillverkad i mjukt ullmaterial.
Mörkgrå kort kappa - Säljer en mörkgrå kort kappa med bred krage, stora fickor framtill och knäppning med två knappar. Jackan har en rak, boxig passform med långa ärmar och stilrena detaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Mörkgrå kappa från Vila - Säljer en snygg mörkgrå kappa från Vila i storlek L. Den har långa ärmar och knäpps med stora knappar framtill. Kappan har ett bälte i midjan för en fin passform och är perfekt för höst och vinter. Den är i nyskick och redo för nya äventyr!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍OBS! Etikett medföljer ej!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.