Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun dunjacka  - Säljer en så så snygg dunjacka som är perfekt nu till våren & sommaren!!💕älskarrr men får för lite användning av den ;(
Brun dunjacka - Skitsnygg brun dunjacka från Benetton, i toppenskick🫶🏼
Brun dunjacka från Fjällräven - Säljer en supermysig brun dunjacka från Fjällräven.  Storlek xxxs o passar allt från xxxs till m beroende på hur man vill att den ska sitta. Perfekt för kalla vinterdagar och höstpromenader. Jackan är i tyvärr inte i så bra skick med en del defekter, be gärna bild på de.  Den håller dig varm och bekväm hela säsongen. Bästa jackan någonsin! Säljer ändast för att jag vill byta färg.
Brun lång dunjacka med pälsluva - Säljer en brun lång dunjacka med stor fluffig pälsluva och bälte i midjan. Storlek S men passar även mig som vanligtvis har XS. Helt ny och ej använd 🤎
Brun lång dunjacka från 8848 Altitude - Säljer en lång, brun dunkappa från 8848 Altitude med huva och stora fickor. Jackan är quiltad och har en stilren look med diskret logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och snygg. Modellen heter Biella 2.0 W Coat. Nypris 4200 kr. Säljer då den inte kommer till användning längre. Ett litet hål på jackans baksida vid midjehöjd, lätt att fixa men räknar med detta i priset!
Brun dunjacka från Everest - Säljer en brun dunjacka från Everest i storlek 42. Jackan är perfekt för kalla vinterdagar med sin varma vaddering och långa ärmar. Den har en praktisk huva och stängs med dragkedja. Jackan är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Brun dunjacka
Brun dunjacka - 89 Brun dunjacka - 90 Brun dunjacka - 91

Brun dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Extremt fin och trendig jacka! Älskar den och speciellt färgen, men är tyvärr för liten för mig. Slutsåld på hm’s hemsida, oanvänd och därför jättebra skick! Budet ligger på 540kr (exklusive frakt)

Hedvig och Evelina
Hedvig och Evelina
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.