Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig och oversized teddyjacka i beige med hög krage och praktisk dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i fluffigt fleece-material som håller dig varm och skön under kyliga dagar. Perfekt för dig som gillar avslappnad stil. Priset går att diskutera 🩷🩷🩷
Beige teddyjacka med dragkedja - Beige teddyjacka från hm💕💕Superfin
Beige teddyjacka med dragkedja - Supermysig teddyjacka i beige med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg. Materialet är fluffigt fleece och jackan är långärmad.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig teddyjacka i beige med hög krage och två stora fickor framtill. Jackan har en rak passform och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som gillar en chill och enkel stil. Materialet är fluffigt och ger en skön känsla under kyliga dagar.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i fluffigt fleece-material som ger en skön och varm känsla. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform för extra komfort.
Beige teddyjacka med dragkedja - Supermysig beige teddyjacka som är perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och stora fickor för extra komfort. Jackan är långärmad och har en hög krage som håller dig varm. Perfekt för höst och vinter!
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer min mysig beige teddyjacka perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och stora fickor för extra värme och stil. Perfekt för höst och vinter!
Beige teddyjacka med dragkedja  - Mysig beige teddyjacka i storlek M med hög krage och två stora fickor framtill. Jackan har en rak, loose passform och stängs med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg.
Beige teddyjacka med dragkedja
Beige teddyjacka med dragkedja - 0 Beige teddyjacka med dragkedja - 1 Beige teddyjacka med dragkedja - 2 Beige teddyjacka med dragkedja - 3 Beige teddyjacka med dragkedja - 4

Beige teddyjacka med dragkedja

Storlek: xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Teddyjacka från h&m i storlek xs, så så fin!!! Inga defekter alls. Väldigt varm o mysig, perfekt till hösten!🥰🥰 (Bilderna är lånade)

Julia Lupton
Julia Lupton
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
HERNO jacka - Säljer nu denna sjukt sällsynta och stört snygga herno jacka! Den är i size 48,  motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Modellen är 179cm! Luvan är avtagbar! Hör av dig vid minsta fundering 🙌🤩
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart Burberry pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med stor huva och rutig fodring i svart, vitt och lite rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. Märke på ärmen med texten 'Burberry London England'. Perfekt för kalla dagar. Jackan är använd endast 1 gång och är som ny. Hör av er vid frågor
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)
Svart pufferjacka Moncler med huva - Svart pufferjacka från Moncler med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill och ett coolt vitt zigzag-mönster på ena ärmen. Märkespatch på ärmen och ribbade muddar. Materialet är polyester och dun, perfekt för kyliga dagar. Passar m