Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan (svart) - Hej! Säljer nu mina kära moncler cardigan då den inte passar mig längre. Den är i väldigt bra skick då jag varit väldigt försiktig med den. Den är perfekt nu till våren men även sommarkvällar. Jag har kvittot till den och scanen funkar självklart. Bara att höra av sig om du har några funderingar!
Svart cardigan Moncler - Säljer en svart moncler cardigan i storlek M som är lite solbränd på armarna men det syns inte så tydligt den är även lite skadad längst ner på armen men även det syns inte när man använder den skriv om ni har några frågor
Svart Moncler cardigan  - Svart  Moncler cardigan  med quiltad front och släta ärmar. Jackan har ståkrage, två dragkedjefickor och Moncler-emblem på ärmen. Insidan har ett färgglatt serietidningsmärke. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med exklusiv känsla den är helt oanvänd väldigt bra skick om du vill ställa frågor så är det bara och skriva till mig!
Svart Moncler cardigan  - Svart moncler cardigan i bra skick. Pris går att diskuteras. Storlek M men passar även S
Svart moncler cardigan - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig quiltad framsida, huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och den går även att skanna med mobilen.
Moncler Cardigan – Svart  - Säljer en Moncler cardigan i svart, storlek S. Elegant och varm – perfekt året runt.  ✅ Mycket fint skick ✅ 100 % original ✅ Lyxig och tidlös  📩 Hör av dig vid minsta lilla.
Svart Moncler Cardigan
Svart Moncler Cardigan - 0 Svart Moncler Cardigan - 1 Svart Moncler Cardigan - 2 Svart Moncler Cardigan - 3 Svart Moncler Cardigan - 4

Svart Moncler Cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Moncler-jacka med stickade partier och quiltade paneler i polyester. Jackan har huva, dragkedja och Moncler-logga på bröstet. Snygg kombination av stickat och pufferstil som ger en modern look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart korthållare från Jimmy Choo - PERFEKT VALENTINES PRESENT! Snyggt svart kortfodral från Jimmy Choo i skinn med quiltad design. Fodralet har en elegant gulddetalj med JC-logotypen på framsidan. Perfekt för att hålla dina kort stilfullt organiserade.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →