Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
& Other stories jacka
& Other stories jacka - 89 & Other stories jacka - 90 & Other stories jacka - 91

& Other stories jacka

Storlek: xs
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

sjukt snygg vinterjacka!! nästan oanvänd

Emma Miefalk
Emma Miefalk
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
& Other stories jacka - Säljer denna perfekta vinterjacka från & Other stories!! bra skick nästan oanvänd
Svart jacka från & other stories - Svart jacka från & Other Stories. Jackan har rund halsringning, knappar framtill och stora fickor. Oversized passform och lång ärm. Den är så snygg till höst och vår och är väldigt trendig just nu. Säljer bara då jag har flera liknande!
& Other stories jacka - Hej, Jag säljer nu min fina jacka från Other stories i storlek S. Den är inköpt i början av 2022 och använd sparsamt.   Om det önskas fler bilder kan det gå att lösa också, tveka inte på att höra av dig. Denna säljs inte längre på deras hemsida.
 Jacka & other stories  - En superfin jacka som passar perfekt till våren! Nypris: 1300
Jacka & Other Stories  - Ull Jacka från & Other Stories. Använd fåtal gånger så mycket fint skick. Oversized
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar