Alla kategorier >
Jackor

Polo Ralph Lauren dunjacka Äkta!!
2899 SEK
Frakt från 59 SEK
Beskrivning
Snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och quiltad design som ger en puffad look. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean stil som funkar till jeans och hoodie. Köpte jackan på ralphlauren.com för 7tusen men den var tyvärr för liten för mig därför säljer jag den nu… pris ej hugget i sten
Ville
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.