Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunväst - Dunväst från Bikbok i storlek xs, nytvättad och inga defekter
Dunväst - Väst från arket, storlek S🖤 gjord i återvunnet material
Dunväst  - Från zara barn men sitter mer som xs/s. Använd få gånger
Svart  dunväst - Snygg svart dunväst från Strow i storlek XS. Västen har ett quiltat mönster med horisontella sömmar, dragkedja framtill. Utrustad med två fickor med dragkedja och en innerficka. Perfekt att slänga över en hoodie för extra värme. Figur sydd!
Dunväst
Dunväst - 89 Dunväst - 90 Dunväst - 91

Dunväst

Storlek: 36
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna SUPER snygga dunväst från athletic sport i strl 36, supertrendig och supersnygg att styla till olika outfits. Skina i skidbacken eller på stan, det väljer man själv. Jag brukar ha 36/38 i jackor och denna sitter som en smäck. Varm, snygg och ett perfekt vinterplagg. Som ny i skicket, bud gäller även!!

Maja Kristiansson
Maja Kristiansson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻