Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Fin ljusblå jacka från H&M som är i bra skick. Passar perfekt nu när hösten och vintern börjar närma sig. Hör av dig om du är intresserad eller har frågor💕
Jacka - Jätte fin jacka som är i lite mer tunnare material, passar nu i sommar eller till hösten då det är lite kallare
Jacka - Tunnare jacka som är bra nu till höst och vår se , sitter snyggt och värmer bra.
Jacka - Jacks från Terranova, köpte från min besök till Rom och använd några gånger. Snyggt och fin färg. Normal i storlek och är i mycket bra skick!
Jacka  - säljer denna vinterjacka eftersom den är för stor för mig. Den är ej använd, lappen är kvar.
Jacka  - Säljer denna jacka ifrån zalando
Jacka - Storlek Xl
Jacka - Jeansjacka med mjuk päls. Pälsen runt nacken går även att ta av. Perfekt nu i vår 💗 Märket är livola och nypris är 1200.
Jacka
Jacka - 89

Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sjukt snygga jacka från arket!! Älskar denna och den är perfekt till både hösten och våren, storlek L men jag har vanligtvis S och den passar mig super bra!

Sellouttttt
Sellouttttt
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Moncler cardigan  - 9.5/10