imjana🩷

Svart väst från Zara

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Beskrivning

Svart väst från Zara i storlek XS. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och dragkedja på fickorna. En av snörningarnas metall bit har lossnat men fortfarande fungerbar! Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt. Lätt och smidig att bära.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Grön Fjällräven jacka - Jag säljer min gröna fjällräven jacka, för att jag har köpt en ny jacka och känner att färgen inte riktigt passar mig. Den är sparsamt använd och har inga defekter💚💚💕Xs men känns som S, pris kan alltid diskuteras
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Svart pufferjacka H&M - Säljer en svart pufferjacka med huva från H&M, bara använd fåtal gånger och säljer då jag har köpt en annan 💞skriv för mer frågor!!